DOLAR 8,3906
EURO 10,1608
ALTIN 502,296
BIST 1460,86
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Gök Gürültülü

Ülkücü Şehitlerin Listesi

A+
A-
Ülkücü Şehitlerin Listesi

ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER

sehit ulkuculer
ülkücü şehitlerin listesi 2

Milliyetçi Hareket ve Ülkü Ocaklarının tüm şehitlerinin isimlerini listeledik. Eklenmeyen şehitlerimizin isimlerini yorumlara yazmanızı özellikle rica ediyoruz. Ülkücü Şehitlerin isimleri aşağıdaki gibidir.

Adı Soyadı – Şehit Olduğu Yer – Şehadet Tarihi

Abdil Gök Adana 27.05.1980

Abdulkadir Toma Gaziantep 16.11.1979

Abdullah Çatli Nevşehir 03.11.1996

Abdullah Gülpınar Ankara 02.01.1978

Abdullah İzci Kayseri 10.02.1979

Abdurrahman Kılıç Gaziantep 15.03.1980

Adem Pekmezci Yozgat 05.09.1979

Adem Taştan Samsun 25.02.1980

Adem Tomay Adapazarı 08.02.1980

Adil Demiröz Antalya 25.02.1978

Adil Karagülle Artvin 31.07.1977

Adil Sakar Çorum 01.07.1980

Adnan Baydilli Elazığ 27.04.1979

Adnan Koç İzmir 19.12.1979

Adnan Ünver Konya 26.08.1980

Adnan Yılmaz Samsun …..08.1980

Adnan Yüzgün Muş 22.03.1978

Ahmet Adil Okur Antalya 05.02.1980

Ahmet Avlamaz Konya 25.05.1978

Ahmet Aybak Tokat 12.03.1980

Ahmet Çakıroğlu Trabzon 18.01.1979

Ahmet Çebi Trabzon 16.01.1979

Ahmet Çetin Çavdar İstanbul 24.01.1980

Ahmet Evcimen İstanbul ……….1980

Ahmet Gökoğlu Kayseri 28.07.1980

Ahmet Özhorta Adana 04.11.1979

Ahmet Pamukçu Nevşehir 28.12.1979

Ahmet Remzi Akbas Adana 28.08.1980

Ahmet Salman Ağrı 08.04.1980

Ahmet Sarpkaya Hatay 13.10.1979

Ahmet Tanrıtanır Adana 25.12.1978

Ahmet Tekin Bingöl 13.08.1979

Ahmet Tevfik Pampal Adana 22.10.1978

Ahmet Yücelkaya Sivas 20.05.1978

Akın Atalay Elazığ 07.10.1978

Alaatin Gündüz Uşak 02.10.1978

Alaatin Güvenler Kilis 29.11.1978

Ali Alper Demir Ankara 30.06.1979

Ali Avşar Adana 10.04.1977

Ali Bakir Hatay ..………1981

ALİ BÜLENT ORKAN Samsun 13.08.1982

Ali Cibir İstanbul 17.05.1979

Ali Çakır Trabzon 09.02.1978

Ali Çetin Kayseri 06.08.1979

Ali Çetiner Gaziantep 08.02.1979

Ali Çiftçi Kayseri 20.04.1978

Ali Deveceioğlu İstanbul 08.06.1979

Ali Fuat Meydan Artvin …..02.1980

Ali Görkem Adana 18.07.1979

Ali Karaosmanoğlu Ankara 18.06.1977

Ali Koç Kayseri 03.06.1980

Ali Köleoğlu Uşak 27.04.1980

Ali Muhittin Nariç İstanbul 04.08.1980

Ali Rıza Altınok Aydın 25.06.1980

Ali Rıza Saran İstanbul 02.12.1979

Ali Sünnetçi İstanbul 23.01.1980

Ali Tezdoğan İstanbul 27.03.1979

Ali Uzun Bayburt 30.08.1980

Ali Yasar Günaydın İstanbul 07.11.1979

Ali Yasar Yozgat 12.07.1980

Alparslan Gümüş Afyon 03.11.1975

Alper Tunga Uytun Tunceli 13.04.1979

Arif Üzüm İstanbul 12.12.1979

Arif Yılmaz Kayseri 14.08.1978

Arslan Karakaya Samsun 07.07.1979

Arslan Sivri ———- 09.12.1979

Atalay Çakır Balıkesir 30.07.1979

Aydın Demirkol Malatya 22.03.1981

Ayhan Yazıcı Trabzon 11.01.1980

Ayşe Çetinkaya Adana 12.06.1980

AYTEKİN TAŞÇI Aydın 14.01.1977

Bahattin Kaplan Kırşehir 30.01.1980

Bahri Aksu Gümüşhane 24.12.1979

Bahri Bilge Giresun 16.03.1979

Baki Yeşiloğlu Kırıkkale 29.07.1979

Başaran Kambur Rize 14.08.1979

Bayram Çonoğlu Samsun 16.07.1977

Bayram Özyıldırım Adana 12.03.1980

Bedri Akbaş Kahramanmaraş 04.07.1978

Bekir Bağ Ankara ……….1980

Bekir Çifter Kayseri 18.10.1979

Bekir Çon Samsun 03.12.1977

Bekir Gizligöl Şanlıurfa ……………..

Bekir Koç Tokat 08.05.1980

Bekir Sendilmen İstanbul 30.06.1979

Bekir Simsek Kırşehir ……….1980

Bekir Yücel Kahramanmaraş 08.05.1979

Bercis Seden Burdur 14.10.1979

Bilal Akbel Eskişehir 02.10.1979

Bilal Arlı Samsun 15.06.1979

Bilge Özsoy Kayseri ……….1980

Blade Aybars Tekin Kahramanmaraş 08.07.1980

Bülent Alp İstanbul ……….1980

Cabbar Güler Adana 20.08.1980

Cafer Çitil Sivas 16.03.1979

Celal Arslan Çorum 08.07.1980

Celal Üste Adana 13.05.1979

Cemal Akbay Ağrı 30.06.1978

Cemal Gülbay Rize 16.05.1979

Cemalettin Karaaslan Tokat 27.06.1979

Cemil Aydın Manisa ……….1980

Cemil Çöllü Manisa 25.06.1979

Cemil Doğan Gaziantep 14.02.1973

Cengiz (Yusufiyeli) Akyıldız İstanbul 26.01.2014

Cengiz Arslan Tokat 16.05.1980

Cengiz Baktemur Malatya 02.05.1982

Cengiz Masir Eskişehir ……….1979

Cengiz Sen Denizli 27.12.1976

Cevat Koca Giresun 16.03.1978

Cevdet Acar Bursa 29.06.1980

Cevdet Karakaş Elazığ 04.06.1981

Cihan Kurt Malatya …..08.1979

Coşkun Erdağ Kars 13.05.1978

Cumali Pürsöken Malatya  26.03.1980

Cumali Şimsek Adana …..08.1981

Çetin Koçoğlu Tunceli 12.01.1977

Davut Turan Tokat 28.06.1978

Doğan Taşoluk Konya 22.08.1979

Duran Kömekçi Adana 04.09.1980

DURSUN ÖNKUZU Tokat 23.11.1970

Efraim Seker Bulgaristan 15.06.1979

Ekrem Çamas Samsun 24.05.1980

Ekrem Kocaman Artvin ……….1980

Ekrem Manav Denizli 26.09.1979

Ekrem Tar Ankara 17.05.1977

Ekrem Yılmaz Erzurum 19.08.1977

Emin Emekli Ankara 04.09.1980

Emrullah Türkdağlı Kahramanmaraş 22.02.1980

Enver Yavuzdemir Artvin 10.12.1979

Ercüment Yahnici Ankara 27.12.1979

Erdal Çor ————— 24.10.1979

Erdem Arabaci Bolu 10.09.1977

Erdem Yedibela Erzurum 09.01.1980

Erdoğan Bıyık Balıkesir 02.06.1979

Erdoğan Yılmaz Giresun 16.12.1977

Erhan Cengiz İzmit 31.08.1980

Erkan Terzibasi İstanbul(Rize) 02.02.1980

Erol Ateş Bursa 11.09.1979

Erol Cug Samsun 17.12.1979

Erol Erbiçer Manisa 24.05.1977

Erol Gürsesoglu …………….. 04.07.1980

Erol Karagöz Tekirdağ ……….1980

Erol Pınar Bursa 01.08.1980

Erol Selçuk Samsun 30.04.1979

Erol Türkmen Ankara 17.10.1980

Eyüp Gökçen Tokat 05.01.1978

Fahir Doğan Ankara 17.05.1976

Fahrettin Yavuz İstanbul 03.08.1979

Fahriye Altinok İstanbul 25.06.1980

Faruk Çınar Kilis 10.08.1978

Faruk Ferah Eskişehir 05.04.1980

Faruk Kartal …………… 24.09.1979

Fazıl Ahmet Kurtoğlu İstanbul 13.12.1979

Fehim Eristi Artvin 18.04.1979

Feridun Bas Samsun 22.03.1978

Fethi Aslanhan ………… ……….1998

Fevzi Doğan Adana 26.05.1975

Fevzi Köseaydın Kayseri 18.08.1979

Fevzi Nur Aydın Kars 21.02.1979

Fırat Yılmaz Çakıroğlu 20.02.2015

Figen Çöktü Adana 27.08.1980

Fikri Arıkan Çorum 27.03.1982

Gün Sazak Eskişehir 27.05.1980

Hacı Demir Adana 18.03.1978

Hacı Kılıçaslan Ağrı 30.03.1980

Hafız Tank İstanbul ……….1980

Hakan Kayhan Işık ………. …..11.1993

Halil Baybars Tokat 05.10.1978

Halil Erdoğan Adana 11.12.1978

Halil Esendağ Manisa 05.06.1983

Halil Hilmi Sakarya İstanbul 26.09.1978

Halil İbrahim Kemer Adana 15.08.1980

Halil Sucu Çorum 17.11.1978

Halil Yavuz Kütahya 27.10.1978

Halis Öztürk Eskişehir 11.08.1979

Halit Çotur Sakarya 03.05.1980

Haluk Kaçağan Konya 11.07.1980

Hamit Fendoğlu Malatya 17.04.1978

Hamit Şahin Trabzon 23.03.1978

Hamza Uzgören Ankara 26.12.1979

Hanife Fendoğlu Malatya 17.04.1978

Harun Çivici İzmir 03.03.1977

Hasan Alemlioglu Nevşehir ……….1983

Hasan Aydın Bursa 30.06.1980

Hasan Bağzık Çorum 04.07.1980

Hasan Beder İstanbul 16.06.1980

Hasan Dikkaş İstanbul 29.12.1978

Hasan Güven Samsun 25.03.1980

Hasan Hüseyin Akbaş Kahramanmaraş 15.03.1980

Hasan Hüseyin Sanlı Denizli 04.08.1977

Hasan Işık Adana 18.12.1978

Hasan Karaçuha Çorum 13.08.1979

Hasan Kerim Gözleme Çankırı 17.08.1980

Hasan Koç Adana 25.12.1978

Hasan Sağlam Bursa 01.08.1980

Hasan Tezer Balıkesir 25.09.1977

Hasan Yükler Tokat ……….1980

Haşim Yıldırım Uşak 22.08.1979

Hayati Dağarslan Yozgat 26.01.1978

Hayrettin Ulubay Sivas 10.09.1977

Hidayet Sert İstanbul 20.1..1977

Hidayet Yılmaz Uşak 23.09.1979

Hikmet Ay İstanbul 20.11.1977

Hikmet Tekin Bingöl 13.08.1979

Hikmet Yıldırım Artvin 23.10.1978

Hilmi Soydan Kahramanmaraş 25.12.1978

Hulusi Belkız İstanbul 29.12.1978

Hükümdar İnci Bursa 18.07.1980

Hürcem Gürsoytrak ………. 29.06.1978

Hüseyin Adağ ………. 27.06.1979

Hüseyin Altay Elazığ 19.09.1977

Hüseyin Bakışlı Antalya 02.08.1978

Hüseyin Bayram Antalya 07.08.1979

Hüseyin Büyükkoz Kahramanmaraş 25.09.1976

Hüseyin Cahit Aküzüm Azerbaycan 06.12.1979

Hüseyin Çardak Çanakkale 13.07.1979

Hüseyin Çoban Yozgat 26.06.1980

Hüseyin Fidan Ankara 20.02.1980

Hüseyin Gün Samsun 24.02.1980

Hüseyin Güven Samsun 11.03.1980

Hüseyin Kabasakal Adana 17.05.1979

Hüseyin Kuzdal Kahramanmaraş 12.08.1979

Hüseyin Sobacı Tokat 13.08.1979

Hüsnü Özaltındere İstanbul 10.11.1979

Hüsnü Tepe Giresun 03.10.1978

İbrahim Celal Kendir İstanbul 07.06.1976

İbrahim Çalık İstanbul 25.09.1979

İbrahim Gizligöl Şanlıurfa ……………..

İbrahim Nalbantoğlu Kayseri 16.08.1980

İbrahim Ulus Zonguldak 20.04.1979

İbrahim Yaralı Artvin 20.10.1979

İhsan Karadağ Adana 20.06.1979

İlhami Balcı Ankara 28.07.1979

İlhan Darendelioğlu İçel 19.11.1979

İlhan Demir Adana 05.08.1980

İlyas Ersayın Rize  17.11.1979

İmdat Sarıca Konya 20.06.1977

İrfan Çetiner Yozgat 29.08.1980

İrfan Çölcü Kahramanmaraş ……………..

İrfan Ögütçü İstanbul 10.03.1977

İsa Eraslan Ağrı 08.02.1980

İsa Oduncu Aydın 30.08.1980

İsa Yılmaz Samsun 17.03.1979

İsmail Aslan Konya 16.11.1979

İsmail Bahadır Uşak 30.03.1980

İsmail Başaran İstanbul 08.02.1980

İsmail Bayraktar Balıkesir 26.12.1979

İsmail Gerçeksöz Bursa 04.04.1980

İsmail Güzel İstanbul 17.01.1978

İsmail İkiz Çanakkale 19.10.1977

İsmail Kandemir Adana 17.01.1980

İsmail Keskin Ankara 14.04.1978

İsmail Oktar İstanbul 14.06.1976

İsmail Tığlı Kastamonu 21.11.1976

İsmail Tomaç Bursa 05.06.1980

İsmet Erdem Niğde 17.01.1978

İsrafil Aktaş Kayseri 14.04.1980

İsrafil Arıkan Adana 11.11.1978

Kadir İlkin Kırşehir 23.01.1980

Kadir Odabaş Samsun 23.07.1980

Kadir Top Gümüşhane 15.12.1978

Kemal Aslan Trabzon 17.07.1980

Kemal Durmazpınar Erzurum 03.06.1978

Kemal Fedai Çoşkuner Antalya 03.12.1979

Kemal Küp Samsun 17.07.1980

Kemal Ürer Balıkesir ……….1980

Kemalettin Erdoğan Ankara 02.01.1978

Kenan Tavukçu Aydın 03.09.1980

Kenan Yüzgün Muş 17.04.1978

Kerep Sarı Çorum ……….1980

Kerim Oktay İstanbul 20.12.1979

Kubilay Ayçin Aydın ……….1988

Levent Baykay İzmir 19.12.1977

Levent Erkenez Kahramanmaraş 22.02.1980

Levent Gülpınarlı Eskişehir ……….1979

Lokman Kadakal Gümüşhane 13.08.1979

Lütfi Özdemir İçel 16.05.1979

M.Ertugrul Tuncer Ankara 03.09.1980

M.Kemal Maraşlı Kayseri 26.04.1977

M.Kemal Şahin Adana 05.04.1979

M.Kürşad Fendoğlu Malatya 17.04.1978

M.Remzi Aslangöz Adıyaman 17.10.1979

Mahir Bozkurt Ankara 29.01.1980

Mahmut Kandemir Uşak 10.05.1980

Mahmut Şükrü Said Kerkük 29.05.1979

Mehmet Akın Bolu 27.06.1978

Mehmet Albay Ankara 16.05.1977

Mehmet Alus İstanbul 01.08.1979

Mehmet Aydın Ankara ……….1980

Mehmet Bağış Kars 25.03.1980

Mehmet Başak Trabzon 20.11.1979

Mehmet Başkurt Balıkesir 27.08.1980

Mehmet Bekiroğlu Trabzon 16.06.1978

Mehmet Bilir Kayseri 09.05.1980

Mehmet Bulduk İstanbul 19.07.1979

Mehmet Canıtez İstanbul 07.11.1979

Mehmet Çapar Gaziantep 04.11.1977

Mehmet Çevik Artvin 03.03.1980

Mehmet Dalargıç Bursa ……….1980

Mehmet Demirtaş İstanbul 23.07.1980

Mehmet Erçelik Gaziantep …..09.1980

Mehmet Fener İstanbul 04.07.1980

Mehmet Görür İstanbul 08.02.1980

Mehmet Gözleme Çankırı 11.07.1977

Mehmet Gümüşbaş Niğde 15.07.1978

Mehmet Güneş Kırıkkale 28.07.1978

Mehmet İnce Kırklareli 21.09.1979

Mehmet Kandemir Adana 07.11.1980

Mehmet Kazgan Malatya 26.03.1981

Mehmet Mert Adana 17.02.1980

Mehmet Mutlu Adana 27.09.1979

Mehmet Narıç İstanbul 04.08.1980

Mehmet Özdal Eskişehir 03.09.1980

Mehmet Özgün Antalya 13.02.1980

Mehmet Salih Güçlü Diyarbakır 30.10.1978

Mehmet Sarıaslan İstanbul 31.01.1977

Mehmet Şahinci Çorum 04.07.1980

Melih Kunter Elazığ 04.09.1976

Meriç Dikici İstanbul 22.11.1979

Mesut Akarsu Balıkesir 03.07.1979

Mesut Aras Adana 29.08.1979

Mesut Yergin Aydın 14.10.1977

Mete Türkoğlu Sivas 11.08.1980

Metin Bilir Adana 29.05.1979

Metin Karatepe Yozgat ……….1977

Metin Özcan Aydın 14.05.1977

Metin Özcan Elazığ 17.11.1979

Metin Öztürk Ankara 13.03.1977

Mevlüt Millidere Kayseri 18.03.1980

Mevlüt Toptaş Ankara 29.07.1979

Mikail Özmen Kars 18.05.1977

Mirza Çetin Kayseri 17.06.1977

Mithat Yaşar Adıyaman 17.10.1979

Muammer Yalçın Antalya ……………..

Muammer Yıldırım Sinop ……….1980

Muhammed Baş İstanbul 05.09.1978

Muharrem Sabutay Çanakkale 28.01.1979

Muhittin Atlı İçel 03.09.1977

Muhittin Canlıer İçel 04.08.1977

Muhterem Gökkurt Muğla 15.04.1980

Murat İşgal Tokat 12.03.1980

Murat Kılıç Trabzon 14.12.1978

Murat Name Adana 28.05.1979

Murat Oğuz Elazığ 15.12.1978

Murat Şahbaz İçel 16.01.1979

Musa Tas Kars 20.07.1980

Mustafa Ali Akın Aydın 15.08.1978

Mustafa Balcı Ankara 28.07.1979

Mustafa Balıkçı Sivas 02.01.1978

Mustafa Başoğlu Samsun 04.11.1977

Mustafa Demir İstanbul 24.06.1980

Mustafa Dursun Samsun 13.02.1979

Mustafa Erol İstanbul 01.03.1977

Mustafa Ertaş Erzurum 16.05.1976

Mustafa Fırdolaş Adana 19.05.1979

Mustafa Gönül Konya 09.03.1978

Mustafa Güneş Ankara 22.06.1979

Mustafa Haşatlı İstanbul 04.10.1978

Mustafa Karaca Samsun 19.09.1979

Mustafa Karacan Adana 11.11.1978

Mustafa Pehlivanoğlu Ankara 07.10.1980

Mustafa Sivri Kırşehir 10.03.1979

Mustafa Soylu Adıyaman 03.07.1977

Mustafa Tonyalı Artvin ……….1980

Mustafa Tuna Samsun 06.01.1980

Mustafa Türköne Ankara 23.06.1979

Mustafa Usul Ankara 29.07.1980

Mustafa Yardımcı Ağrı 16.11.1977

Mustafa Yenicil Adana 20.09.1979

Mustafa Yüce Adana 03.08.1979

Mürsel Karataş Malatya 19.09.1979

Mürüvet Kekilli Adana 12.09.1980

Naci Altınsüzer Adana ……….1980

Nadir Ünal ………. 03.08.1979

Nazım Arpacı İzmir 30.07.1977

Necati Çakıcı İstanbul 19.09.1978

Necdet Salih Kerkük 07.07.1975

Necip Altınok Yozgat 21.11.1978

Necmi Bilgin Afyon 21.01.1980

Nevruz Koç Kars 30.01.1978

Nevzat Kandemir Sivas 27.12.1979

Nevzat Karayün Ordu ……….1980

Nihat Aksu Eskişehir 27.05.1980

Nilgün Altınok İstanbul 25.06.1980

Nizamettin Akbaş İçel ……….1981

Nurettin Aputkan Antalya 27.06.1976

Nurettin Çetin Hatay 16.05.1979

Nurettin Temiz Elazığ 14.06.1980

Nurettin Yıldız Eskişehir 06.09.1980

Orhan Bilici Artvin 12.01.1978

Orhan Çakır ………. 29.09.1978

Orhan Kadir Öğütçü Ankara 16.05.1980

Osman Aksu Çorum …..06.1980

Osman Güçlü Eskişehir 24.08.1979

Osman Günaydın Trabzon 19.11.1979

Osman Kavcar Denizli 22.08.1979

Osman Özaydın Uşak 27.01.1979

Osman Öztaş Manisa 13.08.1977

Osman Tan Samsun 14.05.1980

Osman Ülker Bursa 31.07.1980

Osman Zeki Kaptan Trabzon 20.08.1980

Ömer Uyan Tokat ……….1987

Rafet Demir Bulgaristan 26.09.1980

Rahmi Şahin Tunceli/Elazığ 06.02.1978

Ramazan Güzel Adana 24.09.1978

Ramazan Oğuz Antalya 19.08.1980

Ramiz Karmit İçel 18.09.1979

Raşit Gündüz Isparta 15.01.1979

Recep Altay Kızıltaş …….. 26.01.1979

Recep Haşatlı Bolu 04.10.1978

Recep Köse Aydın ……….1988

Refik Aslan Samsun 02.09.1980

Remzi Kütükçü Tokat 04.08.1977

Resul Şahin Samsun 08.02.1980

Reşat Atalay Kars 17.04.1979

Rıfat Genç Artvin 29.05.1978

Rıfkı Ertuğrul Kayseri 07.02.1980

Ruhi Kılıçkıran Adana 04.01.1968

S.Aydın Baltacıoğlu Antalya 18.05.1979

S.Bozkurt Fendoğlu Malatya 17.05.1978

Sabahattin Ballı Bursa 31.07.1980

Sabri Kıran Edirne 27.06.1978

Sabri Köksal Kayseri 19.08.1979

Sabri Tabak İstanbul 24.09.1979

Sabri Taşdemir Kayseri 08.04.1978

Sacit Çeyiz Kahramanmaraş 11.04.1980

Sadettin Dirgen Muğla 21.06.1980

Sadettin Körüklüoğlu Muş ……….1980

Sadettin Manga Edirne 12.01.1978

Saffet Çelik Artvin 14.06.1980

Saim Ayaz Kırşehir 08.02.1980

Salih Tuncer Tokat 23.06.1979

Salih Ulu Giresun 16.03.1978

Salim Sak Çorum 02.04.1980

Samet Aslan Ağrı ………………

Sami Camcı Sivas 01.01.1980

Sami Nakipoğlu Adıyaman 11.03.1979

Sami Tezerer Adana 17.05.1980

Satılmış Aytin İstanbul 30.08.1979

Satılmış Bademci Ankara 04.08.1980

Satılmış Can ……………… 18.05.1998

Savaşkan Arsal ……………… 08.06.1979

Sebahattin Güldane Uşak 16.07.1980

Sedat Haıoğlu Artvin 12.05.1980

Sedat Şen İstanbul 08.08.1979

Sedat Yenigün …………. 05.07.1980

Selahattin Çevik İstanbul 28.07.1979

Selahattin Şimşek Edirne 30.11.1979

Selçuk Duracık Yugoslavya 05.06.1983

Selçuk Sarıdoğan Adana 05.05.1978

Selim Çelik Uşak 20.12.1979

Selim Tanrıverdi Ankara 10.09.1980

Serdar Erkanaz Kahramanmaraş 22.02.1980

Seyfullah Ekşioğlu ………………. 16.06.1978

Sezai Uçar Manisa 17.05.1979

Sıddık Gülbek Çorum 10.09.1980

Sırrı Gürsoy Ankara 13.05.1979

Sıtkı Akturan Balıkesir 09.08.1979

Sıtkı Aydın Çankırı 10.07.1977

Sinan Koca Giresun 17.03.1978

Sinan Savaş Sivas 12.01.1977

Sitemkar Başboğa Adana 07.05.1976

Suat Hayri Balcı Aydın ………1988

Suat Kürşat Van 22.03.1977

Sulhi Aksoy Hatay 09.06.1980

Süleyman Aslan Erzurum 09.06.1978

Süleyman Çolak Erzurum 19.07.1979

Süleyman Özmen Ankara 21.03.1970

Süleyman Toprak Kayseri 28.11.1979

Şaban Ali Terzibaşı Rize 02.02.1980

Şaban Eyili Samsun 13.06.1979

Şahap Esen Eskişehir 10.09.1980

Şahin Bingöl Ankara 24.12.1979

Şerafettin Akbaş Aydın 10.10.1979

Şerafettin Karcı Niğde 24.10.1979

Şerafettin Şahin Kırşehir 31.12.1977

Şerif Çorbacıoğlu Denizli 08.04.1977

Şerif Neidim Sivas 21.04.1978

Şerif Özçubukcu Gaziantep 24.02.1978

Şevki Demir Niğde 17.01.1978

Şükrü Aydın Adana 12.09.1979

Tahir Dede Antalya 18.05.1979

Taner Kalkancı Bursa 21.03.1979

Tevfik Alkan İstanbul 17.12.1979

Tevfik Seçilmiş Adıyaman 11.10.1979

Timur Demir İstanbul 02.05.1976

Torun Turan Erzincan 12.02.1976

Tuncay Terzi Kahramanmaraş ……….1980

Turan İbrim İzmir 29.04.1980

Turan Selahattin Kerkük 29.05.1979

Turgay Uysal Antalya 24.07.1979

Turgut Çelme İstanbul 08.07.1980

Turgut Demirkaya Kars …..11.1988

Turgut Deniz İstanbul 08.07.1980

Turgut Torun Artvin 02.07.1979

Uğur Erkenez Kahramanmaraş 22.02.1980

Uğur Gökdemir Artvin 04.09.1980

Ümit Çavdar Trabzon 02.01.1971

Vakıf Oğuz Gaziantep 09.08.1980

Vedat Aslankara Denizli 02.01.1979

Veli Can ODUNCU İstanbul 26.03.1988

Veysel Eker Adana 23.09.1979

Yahya Aktaş Afyon 14.11.1977

Yahya Baran Çorum 05.06.1980

Yahya Gözütok Ankara 22.08.1980

Yaşar Akgül Adana 03.09.1980

Yaşar Beder İstanbul 16.06.1980

Yaşar Bostancı Çorum 27.10.1979

Yaşar Canikligil Sivas 18.11.1978

Yaşar Doğan Çorum 17.03.1980

Yaşar Durukan Aydın 23.12.1979

Yaşar Kanmaz Eskişehir 03.12.1979

Yaşar Özcivlez Kastamonu 05.11.1975

Yaşar Topçu Balıkesir 05.11.1977

Yaşar Yazıcı Aydın ………1988

Yavuz Aydın Manisa 17.05.1979

Yavuz Çalışkan Hatay 24.01.1977

Yavuz Özkaya Adana 12.01.1979

Yavuz Turan Ankara 06.03.1980

Yekta Aslan Kahramanmaraş 11.03.1979

Yıldırım Akdoğan Manisa 08.08.1979

Yılmaz Kaymakçı Hatay 18.03.1977

Yılmaz Keskindemirci Aydın 08.03.1976

Yunus Ceylan Ankara 10.01.1976

Yunus Doğan Adana 06.12.1976

Yunus Sahan Eskişehir 01.01.1980

Yunus Solmaz Sivas 31.08.1980

Yunus Uzun Adana 18.01.1988

Yusuf Bahri Genç Gümüşhane 13.05.1979

Yusuf Baş Ankara 25.12.1979

Yusuf İmamoğlu Bulgaristan 08.06.1970

Yusuf Tanık Çankırı 28.09.1976

Yücel Kapısız Bursa 09.09.1979

Zakir Alkan Erzurum 09.06.1978

Zeki Bük Bolu 17.05.1977

Zeki Kaya Uşak 08.11.1979

Zihni Demir Kayseri 10.08.1979

Ziya Ağırbaş Erzincan 12.09.1978

Zülfikar Sevgi Adana 12.08.1977


Şehitlerimizin Hepsine Allah’tan rahmet diliyoruz. Ülküyolunda şehit olmuş ülküdaşlarımızdan 1500 kadarının ismi burada yad edilmiştir. Bu listede olmayıp da bildiğiniz isimler varsa bize bu ülkü devlerinin isimleri şahadet tarihleri ve memlektlerini bildiriseniz seviniriz.


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.